Carrocel Custom Sunburst Round Walnut Dining Table
SKU: DS-5104
Dining Tables, Custom Dining Tables
Carrocel Custom Sunburst Round Walnut Dining Table. Elegantly patterned and beautifully hand polished sunburst walnut top with a silver and gold leaf custom finished pedestal.
| Country: | Canada |
|---|---|
| Date of Manufacture: | New |
| Materials: | Walnut |
| Height: | 30 in. (76.2 cm) |
| Width: | 66 in. (167.64 cm) |
| Depth: | 66 in. (167.64 cm) |
| Condition: | New |
| Style: | Modern |
Shipping for destinations located more than 100 km from our showroom are not automatically calculated at checkout.
A custom shipping quotation will be provided upon purchase, based on the size, weight, and delivery destination of the item(s).
For complete information regarding shipping options, delivery regions, and applicable policies, please review Carrocel’s Shipping & Delivery Policy
















